توهین پزشکیان به رئیسی و قالیباف

پزشکیان شورای نگهبان را متهم می کند که متری عمل می کند و معتقد است: متر شخصی است. حداقل متری نیست که مورد تفاهم عموم باشد و در ضمن با قرآن و کتاب تطابق و هماهنگی داشته باشد. متری که ما می گذاریم سلیقه است و این ابهامی است که در کشور در تمام سطوح ایجاد شده و بیشتر مشکلاتی هم که داریم به خاطر همین مترها و میزان هایی است که نارسا و ناخواناست و خیلی جاها درست نیست.
توهین پزشکیان به رئیسی و قالیباف
گروه سیاسی جهان نیوز: مسعود پزشکیان، نائب رئیس مجلس  ضمن گفتگو درباره تشخیص رجال سیاسی بودن از طرف شورای نگهبان به قالیباف و رئیسی توهین کرد. نائب رئیس مجلس اعتقادی به رجل سیاسی بودن افرادی مانند رئیسی که سالهاست از مقامات قوه قضاییه در بالاترین سطح است و یا قالیباف که از فرماندهان عالی رتبه نظامی و 12 سال شهردار پایتخت بوده، ندارد و در اظهاراتی توهین آمیز مدعی است که متر و شاخصی در شورای نگهبان برای تشخیص رجل سیاسی بودن نیست که فردی مانند آقای رئیسی و قالیباف می شوند رجل سیاسی!

به گزارش جهان نیوز، پزشکیان طی گفتگویی می گوید: "در دادن پست ها، در دادن امتیازات یا تایید صلاحیت یا عدم صلاحیت در جاهای مختلف. کسی نمی داند بالاخره ما چه چیزی را می گوییم متقی تر است. رجل سیاسی هم همینطور است. چه کسی رجل سیاسی تر است؟ کدام متر و شاخص؟ در نتیجه در همین دوره می بینید آقای حاجی بابایی با سابقه وزیر بودن و نماینده ای که عضو هیات رئیسه مجلس بوده یا آقای زاهدی که سفیر، وزیر و نماینده بوده؛ صلاحیت پیدا نمی کنند بعد فردی مانند حجت الاسلام آقای رئیسی رجل سیاسی می شود یا آقای قالیباف همینطور. این چه شاخصی است؟"

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.