خسرو حیدری: کاش زمانی بیشتر تفکر می کرد / منصوریان نماد استقلال استکاپیتان دوم تیم استقلال یکی از دو بازیکن با تجربه این تیم بود که توسط عضو هیات مدیره متهم به دست داشتن در اعتصاب بازیکنان شد

خسرو حیدری در این رابطه و همچنین در خصوص بازی تیمش با سایپا و آخرین شرایط آبی پوشان توضیحاتی می دهد.

* آقای حیدری قبل از هر چیز در خصوص بازی با سایپا صحبت کنید. پیروزی سختی به دست آوردید.
- قبل از هر چیز باید بگویم که خیلی خوشحالم از این که توانستیم به روند پیروزی بازگردیم. این پیروزی یکی از شیرین ترین پیروزی های این فصل ما بود. چون در شرایط خاصی شکل گرفت. در این بازی همه بچه ها با قلب شان بازی کردند و حق ما بود که این بازی را ببریم تا خیلی مسائل را ثابت کنیم. این بازی حیثیتی بود و پیروزی در این بازی دستاوردهای مهمتری از سه امتیاز برای ما داشت. تا یادم نرفته یک تشکر ویژه هم داشته باشم از هواداران خوب استقلال که در این بازی ما را تنها نگذاشتند و مثل همیشه یاور و پشتیبان ما بودند.

* یک سئوال بی پرده. شما عامل اعتصاب بازیکنان بودید؟
- شما دیگه چرا؟ معلوم است که ما عامل اعتصاب نبودیم. من واقعا نمی دانم این حرف چطور و از کجا در آمد.

* این صحبتی که بود عضو هیات مدیره باشگاه خودتان بیان داشت و شما و مهدی رحمتی را عوامل اعتصاب تیم دانست.
- واقعا نمی دانم این صحبتها از کجا آمده کاش ایشان بیشتر تفکر می کرد و چرا باید ایشان چنین تفکری داشته باشند. این اولین سالی نیست که من برای استقلال بازی می کنم. هشت نه سال برای استقلال بازی کردم این حق را دارم که خودم را عضوی از خانواده استقلال بدانم. من برادری ام را به این تیم قبلا ثابت کرده ام. در خیلی از فصل ها حتی با 20 درصد هم بازی کردم. همین الان که با شما صحبت می کنم بالای یک میلیارد تومان از این تیم طلبکار هستم. اما از آنجایی که این تیم را به چشم خانه خودم نگاه می کنم هرگز برای آن حاشیه سازی نمی کنم. شما تا به حال در این همه سال حتی یک مصاحبه حاشیه دار از من بر علیه استقلال ندیدید. هرگز هم نخواهید دید. حال این که ایشان چطور به این نتیجه رسیده اند که ما عامل اعتصاب بودیم را نمی دانم.

* به عنوان یکی از بازیکنانی که در این اعتصاب شرکت کردید در خصوص جزئیات آن برای ما صحبت کنید.
* فکر می کنید این فکر چطوری به ذهن آقای زمانی خطور کرده باشد.
- برای من عجیب است. واقعا نمی دانم. اما جای تعجب دارد که چطور عضو هیات مدیره یک باشگاه که باید از نتیجه گرفتن و پیروزی تیمش خوشحال باشد درست صبح روزی که تیمش یک بازی مهم دارد اینطور برای آن حاشیه درست کند. بدون توجه به این که ممکن است این صحبت ها به تیم ضربه بزند.

* منصوریان در نشست خبری بعد از بازی از زمانی خیلی انتقاد کرد و گفت که دیگر او را بعنوان عضو هیات مدیره قبول نداریم.
- علیرضا منصوریان یکی از نماد های استقلال است. او از هواداری کارش را شروع کرد بازیکن شد و حالا هم سرمربی این تیم است. اگر هر صحبتی کرده باشد حتما فکری پشت آن خوابید و حتما بی حکمت نیست. ما به عنوان بازیکن پشت سرمربی تیم مان هستیم و از تصمیمات او حمایت می کنیم.

* به بازی با لوکوموتیو تاشکند رسیدید. یک بازی مهم آسیایی. در خصوص این بازی چه می گویید.
- همه تیم های ازبکستانی تیم های سخت کوش و سخت گیری هستند. بازی با این تیم ها راحت نیست. اما ما استقلال هستیم و پر افتخار ترین تیم ایرانی در آسیا می باشیم. قطعا ما در این بازی حرف های زیادی برای گفتن داریم. همانطور که در همه بازی های اخیر با پیروزی میدان را ترک کردیم انشاءاله در مقابل تیم ازبکی هم با پیروزی و کسب سه امتیاز میدان را ترک می کنیم.

* هدف آسیایی شما چیست؟
- گرچه از نظر امکانات به هیچ وجه با تیم های کشورهای عربی و شرق آسیا قابل مقایسه نیستیم. اما بهرحال ما هم به دنبال قهرمانی آسیا هستیم و فکر می کنم با یکسری فاکتورهایی مثل منابع انسانی کارآمد و تماشاگر بتوانیم به جبران کمبودهای سخت افزاری و مالی مان غلبه کرده و تعادل ایجاد کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.