دانشنامه ی جامع فروپاشی اسرائیل

    دایره المعارف جامع  فروپاشی کیان صهیونیستی :
    شیطنت ترامپ ، جنایات نتنیاهو و خیانت حکام مرتجع عرب زوال اسرائیل را به تاخیر نمی اندازد
 کیان صهیونیستی با ادعای پیروی از موسی(ع) در ستمگری و"تفرعن" برفرعون پیشی گرفته است  در جهان امروز  تنفر و انزجار از این رژیم غاصب ونامشروع آنچنان اوج گرفته که نه تنها بسیاری از انسانهای آزاده و شرافتمند بلکه بسیاری از هم کیشان آنان نیز آرزوی محو و بسرآمدن بساط ظلم و ماشین آدمکشی اشغالگران فلسطین را در دل داشته وبرزبان می آورند.
اما مشکل درک موضوع  از شرایط مورد نیاز برای  محو اسرائیل در چه چیزی نهفته است درواقع اگر ما به شتاب تغییرات فعلی شرایط منطقه  وجهان وعلل وعوامل ونتایج آن بپردازیم  می توانیم به سرعت به همان پیش بینی برسیم که مقام معظم رهبری در مورد اسرائیل داشته اند :" ان شاءالله تا 25 سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژیم صهیونیستی در منطقه وجود نخواهد داشت"..
   اما از منظر دیگر  دو ورودی به کانون نوع این نگاه  وجود دارد؛ اولین نکته،  تجزیه و تحلیل سیاسی که می تواند برای  پیوست هرپروسه ی از این دست دید وسیع تر ی ببخشد.
 دوم اینکه : تجزیه و تحلیل تاریخی، که به عنوان ناظر وگواه مرجع به ما عینیت هائی  را معرفی کرده ومحتوای گویا وغیر قابل انکاری را ارائه می دهد  وزمینه ی نگرش  از بالا به  موضوعی را ، برایمان فراهم می کند یعنی دراین خصوص رویدادهای سابق و جاری   تاریخ دولت یهودی (اسرائیل) که  مبنائی جز  ظلم و غصب حقوق  از روز اول خود نداشته چگونه تاسیس شده و ادامه یافته وچالش های ویرانگرپیش روی آن کدام است؟ و همین عدم مشروعیت و یا تظاهر به مشروعیت آن را به  دولتی زودگذر تبدیل کرده است  با این وجود علاوه بر استناد به  قرآن واحادیث  و روایت های  کتب  مقدس  که بسیاری از ان نشانه های  نابودی آن دولت  ستمگر را  و  شکست بنیانگذاران آن را تایید کرده  به عهده مومنین و موحدین باز می گذاریم وبحث را را  از زاویه ی دیگر دنبال می کنیم  و درواقع اکنون  مواردی دال بر زوال و نابودی اسرائیل که  اکنون در میان افکار عمومی  و رسانه های در حال حاضر در قالب اهتمام  انعکاسی موضوعیت  تام را یافته  که تعدادی از آن ها را بصورتی فهرستی وخلاصه وار مرور می نمائیم:

 - "ئیزرائیل دیوید ویلز" حاخام یهودی  عضو یك سازمان یهودی  اسرائیل علیه صهیونیست ها   مستقر در اوتاوا، در طول تظاهرات علیه اسرائیل بخاطرحمله ی وحشیانه به غزه - در پایتخت كانادا، كارت هویت خود را در قالبی نمادین به زبان عربی و انگلیسی نشان داد مبنی براینکه : "برای  ازبین رفتن  سریع و صلح آمیز اسراییل دعا می کنم" 

-  پایان دولت اسرائیل در چند سال آینده یک واقعیت محتوم خواهد بود. در سال 2010، فیلم "2048"   توسط   "یاران کافتری"، کارگردان اسرائیلی،ساخته شد.  این فیلم نشان دهنده پایان اسرائیل در سال 2048 باشدبطوریکه شهرک نشینانش در جهان به دلیل ضعف و انحلال  رهبری و فساد و فساد شهروندان یهودی و تقسیم وشکاف میان آنها  پراکنده  میشوند..14/10/2017
- پیش از این گزارش هشتاد صفحه ی که توسط 16 نهاد اطلاعاتی آمریکا تهیه شده است -که  حاوی گزارش مشترکی تحت عنوان "آماده سازی خاورمیانه در دوره پس از اسرائیل"است - باید اشاره کرد که پایان دولت اسرائیل در خاورمیانه از امری ناگزیر تبدیل به امری قریب الوقوع شده است. این گزارش بیان می کند که افزایش جنبش اسلامی در همسایگی اسرائیل   احساس ترس و نگرانی پایداری بر زندگی صهیونیست ها  از آینده خود وسرنوشت فرزندان حکم فرما شده است  .
این گزارش نشان داد : در مقایسه با افزایش جمعیت فلسطین، میزان تولد اسرائیل کاهش می یابد، 500 هزار اسرائیلی که گذرنامه های آمریکایی دارند، و اسرائیلی ها که گذرنامه های آمریکایی یا اروپایی ندارند، نیز بدنبال حصول گذرنامه هایی در این دو بخش هستند زیرا که  به رهبران اسرائیلی اعتماد چندانی ندارند، و گزارش محرمانه ای که نشت کرده است و محتوا ی آن  مورد بحث قرار گرفته آشکارمی کند که دولت اسرائیل در جغرافیای با تعدد اقوام ونژاد های  و ادیان ناسازگار باهم که خود آنها را از سراسر دنیا گرد آورده ،صرفاً به پاکسازی با قومیت یهود پرداخته و تبعیض نژادی را درمیان آنها نیز توسعه داده است لذا براین اساس و معضلات دیگر اجتماعی آژانس اطلاعات مرکزی آمریکا (CIA) ، در مورد بقای اسرائیل پس از 20 سال ابراز تردید کرده است.
-  "فرانکین لمپ" حقوقدان بین المللی آمریکا نیز در مصاحبه با شبکه ی تلویزیونیپرس PRESS، گفته است :  500هزارشهروند اسرائیلی آمریکائی با خواندن دیوارنوشته ها درسرزمین های اشغالی درک کرده اند که چه سرنوشتی در انتظار آنهاست و نمی خواهند عکس مسیر تاریخ حرکت کنند.(همانند آفریقای جنوبی)

- "ده سال بعد هیچ اسرائیلی وجود نخواهد داشت."  جمله ی از کسینجر، بود که همانند آبی سرد برپیکر نیمه جان ، صهیونیست ها را شوکه کرد  ، ساندی آدامز، سردبیر روزنامه نیویورک تایمز با تأیید این گفته طی  مقاله ای  درنیویورک پست آن اظهارات را منتشر کرد. همچنین  مایر داگان، رئیس سابق موساد  در مصاحبه ای با پست اورشلیم در آوریل 2012 گفت: "ما در آستانه فرو ریختن هستیم . من نمی خواهم مبالغه کنم و بگویم یک فاجعه است، اما این چیزی است  که ما در مورد آنچه در آینده اتفاق می افتد، می توانیم حدس بزنیم. "
 
- بنیامین نتنیاهو ،نیز مطمئن نیست که کیان صهیونیستی  عمر 80 ساله  خودرا درک خواهد کرد ،( بقای ما بدیهی نیست)  این همان چیزی است که او درفراخوان "تناخ"Tnakh" 1 در منزلش، به مناسبت عید "تخت"  اظهار کرد؛ نزدیک به شرایط و شرایط "پادشاهی کنونی" اسرائیلی "حشمونائیم" 2 است که نمونه ی الهام بخشی از صهیونیسم معاصر است. او در آنجا برای تضمین بقای  20 سال دیگر "اسرائیل" با اندکی تفاوت در مشابهت سرنوشت اسرائیل با "حشمونائیم"  خواستار شده است ...
 
- كتاب منتشرشده  در آستانه ی سال 2000 توسط نویسنده ی ایتالیایی لوچیانو سامپترو پیرامون تحلیل نوشته های "نستراداموس ‏(1503‏ ـ‏1566)‏ و آخرین پیش بینی هایش است"تاکید دارد‏:‏ درگیری بین اسلام و مسیحیت 25 سال طول خواهد کشید و اولین قربانی این درگیری اسرائیل است که به طور کامل از بین می رود.
- فروپاشی صهیونیزم-  نقد متافیزیکی سیاست - جیانی واتیمو. مایکل ماردر
-  ناحوم گلدمن،  محقق یهودی که یکی از بنیانگذاران صهیونیزم که سالها ریاست کنگره صهیونیست  هارا بعهده داشته  درکتاب اختصاصی خود تحت عنوان : اسرائیل به کجا؟ - می نویسد : «دولت اسرائیل ازدرون خود متزلزل خواهد شد؛ زیرابا ادامه اعمال تروریسم روزانه و عدم وجود یک کشور فلسطینی این روند نابودی محقق  خواهد شد ... " اری شمیش" پژوهشگر صهیونیست  که خود به این عنوان افتخار می کند در کتابی بنام : "سقوط اسرائیل " ( 1992م)، درادامه تائید متن کتاب  قبلی مورد اشاره می نویسد: "میلیون ها آمریکایی  اکراه دارند که  پول خود را به سیاه چاله ها بفرستند، جایی که باز نمی گردند." : "آمریکا دارای دین خاص خود است که باید مراقب آن باشد، که باید پیش از دین اسرائیل به آن اهتمام داشته باشد. وضعیت  بد اقتصادی آنها باعث شده تا  روی  خود را نسبت به اسرائیل  که خواهان پرداخت مالیات بیشتر از سوی آنهاست  برگردانند. "
- پروفسور یهودی (اسرائیل شاحاک) که  به عنوان استاد دانشگاه شناخته می شود دراین رابطه می گوید: "من مطمئن هستم که صهیونیسم در آینده ناپدید خواهد شد. زیرا این سازمان برعکس دیدگاه های رایج بسیاری از مردم جهان فعالیت کرده است. بویژه در منطقه و دردرون خود - وحتی علیه یهودیان فجایعی ببار  آورده است. آزار و اذیت و تبعیض که صهیونیست ها در اسرائیل - فلسطین اشغالی انجام می دهند - به نگرانی طیف گسترده ای از مردم جهان تبدیل شده است. حتی در مباحث  خاص حقوق بشری "
- وزارت امور استراتژیک "اسرائیل" اعلام خطر کرده است که  افکارعمومی جهان در طول دو دقیقه در مورد "اسرائیل" تا 6 میلیون نکته ی تنفر زا منتشر کرده است؛ و از تبعیض و کشتار علیه فلسطینی ها، بو سیله ی "اسرائیل" افشاگری نموده است.بطوریکه از این حیث کیان صهیونیستی در تنگنا قرار گرفته است.

- کتاب تحقیقاتی" لورن گینوت" Laurent Guyénot مورخ علمی فرانسه در کتاب خود "چند جنگ جهانی  باید برای صهیونیست ها ایجاد شود" را در نظر بگیرید. Combien de guerres mondiales pour Sion؟ نکات برجسته از مرکز  توجه به عوامل پنهان از چهارجنگ جهان ، پس از نقشه ی نومحافظه کاران، که از جنگ سرد در جهان سوم و آماده سازی   جنگ چهارم در عصرترامپ برای ابقای رژیم صهیونیستی   و تعیین موفقیت پروژه-صهیونیست جهانی طراحی کرده است / تا پس از موفقیت  هرج و مرج   کلی در جهان که  اغلب بدون اطلاع از طرف متخاصم خود - بلکه بدون اطلاع اکثریت قریب به اتفاق یهودیان که سرنوشت این پروژه را  نمی دانند  شکل دهی می کنند....
 
- 6 موسسه ی  یهودی کیان صهیونیستی و سیاست اسرائیل را مردود می شمارند وآن را به رسمیت نمی شناسند
- بسیاری از فعالان یهود"من از اسرائیلی بودن خود خجالت می کشم". خبرنگار رادیو اسرائیل  پس از انتقاد از کشتار تظاهرکنندگان فلسطینی از کار برکنار شد
 1 ورریل، 2018  
- بنا به گزارش هاآرتص :در موضع گیری مشابهی پروفسور آوانولین فاکس کلر، که جایزۀ علمی  سطح بالا در اسرائیل را به دست آورده است پس از تکرار همان جمله ، تصمیم گرفت  تا مبالغ مالی خود را برای سازمان های حقوق بشر ی که علیه سیاست های اشغالگری اسرائیل و نقض حقوق فلسطینی ها فعالیت می کند، اهدا کند.
  - همان روزنامه اسرائیلی درپی نظر سنجی میدانی اعلام کرد که بیش از پ50 درصد صهیونیست های ساکن فلسطین اشغالی به توانائی ارتش اسرائیل در تمامین امنیت آنها اعتماد ندارند  ". طی مقاله ای که اخیراً در هاآرتص منتشر شد، رئیس سابق سرویس اطلاعاتی اسرائیل، آیلن و ایید شاپیرین جیتلمن، گفته است: «اسرائیل در دهه 70 سالگی خود ، بیش  از گذشته حمایت شده است، اما   ممکن است کمتر   از گذشته،در دایره امنیت قرار داشته باشد.
- صهیونیست ها به هم پیمانان خود ارزشی قائل نیستند و هیچ انسان عاقلی به آنها اعتماد نمی کند  : انور سادات کشته شد ... حسنی مبارک عزل گردید ... و مرسی که پس از ریاست در مورد مبارزه با آنها به تردید افتاد در زندان محبوس شد.
 - برخی سران سابق موساد و ژنرال های اسرائیلی در مورد آینده اسرائیل: ما در مسیر پرتگاه وفروپاشی قرار گرفته ایم
 مائیر داگان، رئیس سابق موساد، در مصاحبه ای با  اورشلیم پست در سال 2012 گفت: "ما در آستانه پرتگاه قرار داریم و اسرائیل در سال 2022 ناپدید خواهد شد؟
May 13, 2018
- "یارام یوفل" معروف ترین متخصص روانشناسی و تحقیقات اعصاب و روان در اسرائیلدر مصاحبه با یدعوت احرنوت  وسایت (YNET): مردم ما از لحاظ روحی و روانی  برای جنگ   با ایران و حزب الله آماده نیستند. "رهبران اسرائیل ، ما به ما دروغ  می گویند و خالی می بندند"هیچ نقطه در اسرائیل و هیچ مانعی جلو دار موشک های آنهانیست .
13 مه 2018
.....
 منابع:
Ezekiel's message: The Demise and Rebirth of Israel
Nov 15, 2016
by Rony Suez
/Demise of Israel
.news24.com/MyNews24/Demise-of-Israel-20121022/ As Isaac Asimov said, “It is change, continuing change, inevitable change,  their countries..  Who knows, in 10 years, there may be no Israel.   

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.