شهرداری پایتخت اطلاع رسانی کند زلزله تهران و شهرداری که شایعه شده در تهران نبوده!

نجفی مدیر روزهای سخت خواهد بود؟
تا به امروز آنچه که ثابت شده این است که دیگر نمی توان توقعی از شهردار تهران برای حضور در مناطق بحرانی یا چالش های بزرگ را داشت، چرا که وی اساسا به چنین طرز مدیریتی باور خاصی ندارد و مدیریت از راه دور و در ستاد بحران یا اتاق های تصمیم گیری را ترجیح می دهد.
زلزله تهران و شهرداری که شایعه شده در تهران نبوده!
گروه سیاسی جهان نیوز: پس از نزدیک به 4 ماه از تصدی گری محمدعلی نجفی در شهرداری تهران، زلزله ای در شامگاه 29 آذر روی داد تا وی خود را در شرایط حساس و بحرانی محک بزند.

به گزارش  جهان نیوز، شهر تهران با توجه به بافت و جغرافیایی که در آن قرار گرفته، می تواند هر آن بحران یا معضلات بزرگی را تجربه کند و میلیون ها انسانی که در آن زندگی می کند را به زحمت اندازد. از این رو مدیریت شهری به بزرگی پایتخت ایران با مشکلات و معضلات خاص خود، تبحر و تجربه ویژه ای می طلبد و تنها مدیرانی در این شهر موفق عمل کرده اند که از نزدیک با چالش های موجود در تهران دست به گریبان بوده اند.

زلزله یکی از خطرناکترین و ترسناکترین چالش های تهران محسوب می شود که وقوع آن در آینده نزدیک یا احتمالا دور، بر اساس نظر کارشناسان محتمل می باشد. چهارشنبه شب 29 آذرماه، زلزله ای 5.2 ریشتری تهران را لرزاند و بار دیگر مدیریت بحران در این شهر را به امری ضروری و اولویت دار تبدیل ساخت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.