فتح الله زاده:مدیران استقلال فقط درمصاحبه و سفر به افتخاری کمک می کنند

فتح الله زاده:مدیران استقلال فقط درمصاحبه و سفر به افتخاری کمک می کنند

ای کاش بازیکنان استقلال کمی تحمل کنند تا این ماه حساس هم به پایان برسد

علی فتح الله زاده اعتصاب اخیر بازیکنان استقلال به دلیل مشکلات مالی اظهار داشت: من اعتقاد دارم بازیکنان که 7 ماه حقوق خود را دریافت نکرده اند این یک ماه را هم تحمل کنند. آنها یک بازی مهم با لوکوموتیو و یک بازی حساس با سایپا در پیش دارند حیف است این همه زحمات بر باد برود. خیلی ها می گفتند این بازیکنان جوان و بی تجربه هستند اما آنها در میدان عمل دست به کارهای بزرگی زده اند. حالا نیز ای کاش کمی تحمل کنند و عید خودشان و هواداران را خراب نکنند. از مسوولان نیز می خواهم تلاش بیشتری  کنند و همچنین از اسپانسر باشگاه خواهش می کنم پولی را به مجموعه تزریق کنند تا بازیکنان نیز به خواسته خود برسند.
وی افزود: نباید کار به اینجا کشیده می شد من فکر می کنم آقای افتخاری اگر بچه ها را جمع کند و با آنها به گفت وگو بپردازند این بچه ها آنقدر خوب هستند که واقعیت ها را بپذیرند. 
مدیرعامل اسبق استقلال درباره صحبت های زمانی عضو هیات مدیره این باشگاه که گفته است هیات مدیره باید از بازیکنان گلایه داشته باشد خاطرنشان کرد: به نظر من وقتی نمی توانیم بنا به دلایلی پول بازیکنان را بدهیم حداقل باید از آنها دلجویی کنیم. آقای زمانی هم دوست دارد استقلال نتیجه بگیرد و شاید منظور ایشان از این حرف ها چیز دیگری بوده است. به هرحال اگر این مسایل حل و فصل نشود تبعاتی دارد و کار را برای استقلال دشوار می کند. همه باید به مدیرعامل باشگاه کمک کنیم تا این کشتی را به سرمنزل مقصود برساند.
وی درباره خوشحالی اخیر مدیران استقلال از بابت پرداخت مطالبات خارجی های این تیم که دست به شکایت زده بودند تصریح کرد: پولی که به باشگاه رسیده از زمان بنده و بابت بازیکنان ملی پوش آن زمان است که فکر می کنم حدود 600هزار دلار بوده است. آقایان کار خاصی انجام نداده اند زیرا با همین مبلغ هم می توانستند مطالبات خارجی ها را پرداخت کنند و هم تعهدات خود را به بازیکنان فعلی عملی نمایند. ما باشگاه پرسپولیس را هم می بینیم که آنها نیز مدیران شان هم باید طلب طلبکاران بپردازند و هم بودجه جاری خود را فراهم کنند. من اعتقاد دارم آقای افتخاری در باشگاه استقلال تنهاست اما در باشگاه پرسپولیس چندین تن از مدیران مشغول کار و تلاش و درآمدزایی هستند. اینجا دوستان فقط در مصاحبه کردن و سفر رفتن به آقای افتخاری کمک می کنند.مگر پرسپولیس هم بدهی ندارد؟ پس چرا آنجا یکسری صحبت ها مطرح نمی شود. به نظر من برخی کارها دیگر نخ نما شده است. تازه آقای افشارزاده هم گفته بود که بخشی از بدهی ها را پرداخت کرده است. آقای خادم هم که در مصاحبه ای اعلام کرده باشگاه 25 میلیارد می گیرد. با این حساب پس نباید پولی کم بیاید.
فتح الله زاده درباره خبری مبنی بر اینکه 80 دست گرمکن بدون مجوز از باشگاه استقلال خارج شده است گفت: بنده از این چیزها زیاد می شنوم اما نمی خواهم اظهار نظر کنم زیرا دقیقا نمی دانم کدام خبر درست است و کدام نادرست. در شرایط فعلی نباید تمرکز تیم را برهم بزنیم. استقلال یک بازی حساس با لوکوموتیو دارد که سخت ترین بازی تیم ماست و اگر آن را ببریم می توانیم صعود کنیم. 
وی درباره این موضوع که پرسپولیسی ها قهرمانی خود را قطعی می دانند گفت: شاید روی کاغذ کار تمام شده باشد اما من عادت دارم تا دقیقه 94 می دوم. یک زمانی تیم من در لیگ برای قهرمانی فقط یک امتیاز می خواست و 4 بازی مانده بود. باید همه می باختند و پرسپولیس می برد تا ما قهرمان نشویم. در بازی آخر در بندر انزلی یک مساوی می خواستیم اما بازی را باختیم و پرسپولیس برد و قهرمان شد. یک فصل با بدبختی جام را روی دوش گرفتیم و از تپه بالا رفتیم همین که نوک قله رسیدیم علی آقای پروین آمد گفت جام را به من بدهید. گفت حاجی جان زحمت کشیدی جام را تا این بالا آوردی حالا به من بده. بنده هم چون علی آقا را خیلی دوست داشتم گفتم این جام تقدیم شما. این مثال را زدم تا بدانید در فوتبال هزار اتفاق ممکن است رخ بدهد. من از بچه های باغیرت استقلال و مربی خوش فکرمان می خواهم تا لحظه آخر دست از تلاش برندارند. 
فتح الله زاده در پایان اذعان داشت: امیدوارم استقلال سال 95 را با شادی و موفقیت پشت سر بگذارد و پیشاپیش سال نو را به همه هموطنان و به ویژه اهالی فوتبال تبریک می گویم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.