منصوریان:سیو رحمتی در این نتیجه تاثیرگذار بود


 تفاوت فوتبال، استفاده از موقعیت هاست. در بازی با صنغت نفت و ماشین سازی نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم

 علیرضا منصوریان در خاتمه دیدار استقلال و سایپا اظهار داشت: بازی سخت و نفس گیری بودم. هر تیمی که جلوی استقلال بازی می کند بسیار جانانه بازی می کند. ولی می دانستیم خط حمله سایپا در هنگام حمله از خط هافبک این تیم جا می ماند. از این موقعیت استفاده کردیم و در موقعی که باید گل می زدیم ، گل زدیم.
وی افزود: اگر کمی حرفه ای تر بودیم بعد از گل دوم می توانستیم به گلهای دوم و سوم هم برسیم.البته سیو عالی رحمتی خیلی برای ما تاثیرگذار بود و خوشحالیم او دو هفته است همانی شده است که از رحمتی انتظار می رفت.
منصوریان اضافه کرد: تفاوت فوتبال، استفاده از موقعیت هاست. در بازی با صنغت نفت و ماشین سازی نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم. 
سرمربی استقلال تصریح کرد: خوشحالم محسن کریمی جوان پر انرژی ما هم مثبت بازی کرد و هم گل زد. شاید اگر سایپا از موقعیت های نیمه اول خود استفاده می کرد شاید من الان از برد صحبت نمی کردم.
وی بیان داشت: من همیشه سعی می کنم تعویض هایم را طوری انجام دهم که فشار را روی حریف حفظ کنم و بازیکنان در طول بازی بتوانند فشار را حفظ کنند.
منصوریان در رابطه با بازی خوب وریا غفوری و ارتباط آن با نبودن وریا اذعان داشت: خسرو یکی از خوبهای ماست و این قدر خوب است که در هر پست بازی کند، وزن تیم ما به آن سمت می آید. اگر بخواهیم اسم 4 بازیکن کنار خوب را بیاوریم باید حتما از خسور هم نام ببریم. وریا هم اکنون در چنین شرایطی قرار دارد. خسرو در هر پستی باشد همه به او اطمینان می کنند. بازیکن بزرگ همین است. وقتی شما در یک پست دو بازیکن بزرگ دارید مشخصا این اتفاقات رخ می دهد. به نظر من در سمت راست زوج خیلی خوبی با خسرو و وریا درست کرده ایم. خسرو یک بار به دلیل مصدومیت در بازی با سیاه جامگان بیرون آمد.
سرمربی استقلال در خاتمه بیان داشت: وقتی حقدوست را سمت راست می آوریم، او نگاه به بغل خود می کند و وقتی وریا را به عنوان یک ملی پوش می بیند سعی می کند تمام توپهای خود را به وریا بدهد. خسرو در هر پستی بازی می کند وزن تیمی ما روی آن پس می آید. قصدمان این بود که خسرو را سمت چپ بیاوریم تا وریا راحت تر باشد اما خسرو خودش قلق بازی در زمین را می داند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.